srpanj, 2019

Filtriraj program

Sortiraj prema:

Datum

Datum

Boja

Vrsta događaja:

Sve

Lokacija:

Sve

18srp18:0019:10Jakov, Mimi i brbljavi psi (6+)18:00 – 19:10 Kino Muzej – Buzet

18srp21:0022:30Nevidljiva Sue (9+)21:00 – 22:30 Kapetanovo kino – Buzet

18srp21:1522:50Juliusz21:15 – 22:50 Pjacelet – Buzet

19srp18:0019:30Sune i Sune (7+)18:00 – 19:30 Kino Muzej – Buzet

19srp21:0021:40Haker (9+)21:00 – 21:40 Kapetanovo kino – Buzet

19srp21:1522:45Podržite djevojke21:15 – 22:45 Pjacelet – Buzet

20srp18:0019:05Farma domaćih životinja (6+)18:00 – 19:05 Kino Muzej – Buzet

20srp21:0022:22Moje neobično ljeto s Tess (10+)21:00 – 22:22

20srp21:1522:47Nek bude svjetlost21:15 – 22:47 Pjacelet – Buzet

21srp18:0019:00Hangar 8 + Ribica, Profesor Baltazar, Izumitelj cipela, Profesor Baltazar. O mišu i satovima18:00 – 19:00 Kino Muzej – Buzet

21srp21:0022:30Jako, jako daleko (10+)21:00 – 22:30 Kapetanovo kino – Buzet

21srp21:1523:00Djevojka mog brata21:15 – 23:00 Pjacelet – Buzet

23srp10:0011:00MFF Kratki – STVARNOST JE UBOJICA OČEKIVANJAMotovunski kratki10:00 – 11:00 Kino Bauer

23srp12:0014:00Bijeli, bijeli danGlavni program12:00 – 14:00 Kino Bauer

23srp13:0014:30HRABROST – Projekt trokut – Tko je zgazio gospođu Mjesec? (Motovun Film Festival)Festivali partneri EFA13:00 – 14:30 MAK

23srp15:0015:17DvaPosebne projekcije15:00 – 15:17 MAK

23srp15:2016:50Tutti a casa – Vlast narodu?Posebne projekcije15:20 – 16:50 MAK

23srp16:0018:03Posljednja obiteljPoljska u fokusu16:00 – 18:03 Kino Bauer

23srp17:3018:30Motovunski kratki – SAMO OBIČAN DANMotovunski kratki17:30 – 18:30 MAK

23srp18:0019:55NevinostGlavni program18:00 – 19:55 Kino Bauer

23srp21:0022:27Nikad više luzericaGlavni program21:00 – 22:27 Kino Trg

23srp21:1523:06TvornicaGlavni program21:15 – 23:06 Kino Billy

23srp23:150:55Bog postoji, njeno ime je PetrunijaGlavni program23:15 – 0:55 Kino Trg

23srp23:594:00BrkoviGlazbeni program – počinje oko 1:1523:59 – 4:00 Kino Trg

24srp10:0011:30MFF Kratki – STVORENJA – IZBLIZA I OSOBNOMotovunski kratki10:00 – 11:30 Kino Bauer

24srp11:0012:17Jelenja kožaGlavni program11:00 – 12:17 Kino Bauer

24srp12:3014:00NETOČNO U PODNE – Postoji li regija?Popratni program12:30 – 14:00 Terasa ispred hotela

24srp13:0014:00Kratki filmovi od Nijmegena do HamburgaFestivali partneri EFA13:00 – 14:00 MAK

24srp14:0015:25Smiješno ha haPosebne projekcije14:00 – 15:25 Kino Bauer

24srp15:0016:24Mađarska 2018.Populizam za početnike15:00 – 16:24 MAK

24srp16:0017:40Tiha noćPoljska u fokusu16:00 – 17:40 Kino Bauer

24srp17:3018:30MFF Kratki – Pad sistemaMotovunski kratki17:30 – 18:30 MAK

24srp18:0019:48Tlo pod nogamaGlavni program18:00 – 19:48 Kino Bauer

24srp21:0023:15KlerGlavni program21:00 – 23:15 Kino Trg

24srp21:1522:55OrayGlavni program21:15 – 22:55 Kino Billy

24srp22:300:00Vlado KreslinGlazbeni program22:30 – 0:00 Vrt

24srp23:301:10Pjevaj mi pjesmuPosebne projekcije23:30 – 1:10 Kino Billy

24srp23:451:00BeatsGlavni program23:45 – 1:00 Kino Trg

24srp23:594:00SvemirkoGlazbeni program – počinje oko 1:1523:59 – 4:00 Kino Trg

25srp10:0011:30MFF Kratki – samo običan danMotovunski kratki10:00 – 11:30 Kino Bauer

25srp12:0013:53NevinostGlavni program12:00 – 13:53 Kino Bauer

25srp12:3014:00NETOČNO U PODNE – KLER – redatelj Wojciech SmarzowskiPopratni program12:30 – 14:00 Terasa ispred hotela

25srp13:0013:30HRABROST! – Projekt trokut – Protiv struje (Odense International Film Festival)Festivali partneri EFA13:00 – 13:30 MAK

25srp14:0015:46Toranj. Vedar dan.Poljska u fokusu14:00 – 15:46 Kino Bauer

25srp15:0015:42PutniciPosebne projekcije15:00 – 15:42 MAK

25srp15:4517:15Pero Lovšin – Ti to možešPosebne projekcije15:45 – 17:15 MAK

25srp16:0017:12Love Express: Nestanak Waleriana BorowczykaPoljska u fokusu16:00 – 17:12 Kino Bauer

25srp17:3018:30Motovunski kratki – KAD SU BILI KLINCIMotovunski kratki17:30 – 18:30 MAK

25srp18:0019:48OlegGlavni program18:00 – 19:48 Kino Bauer

25srp18:0019:30Panel diskusija: “Važnost kratkog filma: razvoj talenata za publiku sutrašnjice”Popratni program18:00 – 19:30 Vrt

25srp21:0022:33Podržite djevojkeGlavni program21:00 – 22:33 Kino Trg

25srp21:1522:52ŠavoviGlavni program21:15 – 22:52 Kino Billy

25srp21:3023:30Ptica na žici: Leonard Cohen21:30 – 23:30 Roxanich open air

25srp23:301:23Vox LuxGlavni program23:30 – 1:23 Kino Billy

25srp23:301:19Bijeli, bijeli danGlavni program23:30 – 1:19 Kino Trg

25srp23:594:00PankrtiGlazbeni program – počinje oko 1:1523:59 – 4:00 Kino Trg

26srp10:0011:30MFF Kratki – PAD sistemaMotovunski kratki10:00 – 11:30 Kino Bauer

26srp12:0013:40Bog postoji, njeno ime je PetrunijaGlavni program12:00 – 13:40 Kino Bauer

26srp12:3014:00NETOČNO U PODNE – 50 GODINA – Živko ZalarPopratni program12:30 – 14:00 Terasa ispred hotela

26srp13:0014:00HRABROST! – Projekt trokut – Utopija je za realiste! (VIS Vienna Shorts)Festivali partneri EFA13:00 – 14:00 MAK

26srp14:0015:42Već viđenoPosebne projekcije14:00 – 15:42 Kino Bauer

26srp15:0015:13DomovinaPopulizam za početnike15:00 – 15:13 MAK

26srp15:1516:07Make Poland Great AgainPopulizam za početnike15:15 – 16:07 MAK

26srp16:0018:10NinaPoljska u fokusu16:00 – 18:10 Kino Bauer

26srp17:3018:30MFF Kratki – STVORENJA – IZBLIZA I OSOBNOMotovunski kratki17:30 – 18:30 MAK

26srp18:0020:00“Život s Idi(j)otima” Nenad Marjanović dr FricPopratni program18:00 – 20:00 Vrt

26srp18:1519:50SkakačGlavni program18:15 – 19:50 Kino Bauer

26srp20:0021:00DODJELA NAGRADA ZA NAJBOLJI KRATKI FILMPopratni program20:00 – 21:00 Vrt

26srp21:0022:27Dnevnik Diane BudisavljevićGlavni program21:00 – 22:27 Kino Trg

26srp21:1523:05Kombi SlobodaGlavni program21:15 – 23:05 Kino Billy

26srp23:301:00Kratka je noć!Motovunski kratki23:30 – 1:00 Kino Billy

26srp23:301:19TustaGlavni program23:30 – 1:19 Kino Trg

26srp23:594:00Saša 21Glazbeni program – počinje oko 1:1523:59 – 4:00 Kino Trg

27srp10:0011:37ŠavoviGlavni program10:00 – 11:37 Kino Bauer

27srp11:3012:30NETOČNO U PODNE: TUSTA11:30 – 12:30 Terasa ispred hotela

27srp12:0013:49TvornicaGlavni program12:00 – 13:49 Kino Bauer

27srp12:3014:00NETOČNO U PODNE – Andrew BujalskiPopratni program12:30 – 14:00 Terasa ispred hotela

27srp13:0014:00Motovunski kratki – Stvarnost je ubojica očekivanjaMotovunski kratki13:00 – 14:00 MAK

27srp14:0015:32Kompjuterski šahPosebne projekcije14:00 – 15:32 Kino Bauer

27srp15:0016:32Djevojke Zlatne zorePopulizam za početnike15:00 – 16:32 MAK

27srp16:0017:37JuliuszPoljska u fokusu16:00 – 17:37 Kino Bauer

27srp17:3017:40Predstavljanje Hrvatskog festivala jednominutnih filmova u PožegiPosebne projekcije17:30 – 17:40 MAK

27srp17:4019:27Ponoćni putnikPosebne projekcije17:40 – 19:27 MAK

27srp18:0019:33Nek bude svjetlostGlavni program18:00 – 19:33 Kino Bauer

27srp18:0020:00Dnevna doza populizmaPopratni program18:00 – 20:00 Vrt

27srp21:0023:00Djevojka mog brataGlavni program21:00 – 23:00 Kino Trg

27srp21:1522:43Jelenja kožaGlavni program21:15 – 22:43 Kino Billy

27srp23:301:00Kombi SlobodaGlavni program23:30 – 1:00 Kino Trg

27srp23:301:00Tusta23:30 – 1:00 Kino Billy

27srp23:594:00JeboTon AnsamblGlazbeni program – počinje oko 1:1523:59 – 4:00 Kino Trg

Skinite na računalo sva događanja u ICS datoteci

Raspored programa

studeni, 2019

Filtriraj program

Sortiraj prema:

Datum

Datum

Boja

Vrsta događaja:

Sve

Lokacija:

Sve

pet 1

sub 2

ned 3

pon 4

uto 5

sri 6

čet 7

pet 8

sub 9

ned 10

pon 11

uto 12

sri 13

čet 14

pet 15

sub 16

ned 17

pon 18

uto 19

sri 20

čet 21

pet 22

sub 23

ned 24

pon 25

uto 26

sri 27

čet 28

pet 29

sub 30

Nema događanja

X