srpanj

22srp18:0019:15Majmunska ljubav (75′) 6+18:00 – 19:15 CET Kino Muzej – Buzet

22srp21:0022:37Spaceboy (97′) 9+21:00 – 22:37 CET Kapetanovo kino – Buzet

22srp21:1522:47Živ čovjek (92′)21:15 – 22:47 CET Pjacelet – Buzet

23srp18:0019:20Martin i čarobna šuma (80′) 7+18:00 – 19:20 Kino Muzej – Buzet

23srp21:0022:34Mali detektivi i tajna morskih dubina (94′) 9+21:00 – 22:34 Kapetanovo kino – Buzet

23srp21:1522:52Otac (97′)21:15 – 22:52 CET Pjacelet – Buzet

24srp18:0019:30Stakleni dječak (90′) 7+18:00 – 19:30 Kino Muzej – Buzet

24srp21:0022:23Trostruka prijetnja (83′) 9+21:00 – 22:23 CET Kapetanovo kino – Buzet

24srp21:1522:50Evo nas (94′)21:15 – 22:50 CET Pjacelet – Buzet

25srp18:000:00KRATKIŠI ZA MALE FILMOFILE18:00 – 0:00 CET Kino Muzej – Buzet

25srp21:0022:30Klub ružne djece (90′) 8+21:00 – 22:30 CET Kapetanovo kino – Buzet

25srp21:1523:00Grabežljivci (108′)21:15 – 23:00 CET Pjacelet – Buzet

27srp21:0023:00LOVCI NA TARTUFE (84′)21:00 – 23:00 CET Kino TrgKUPI ULAZNICU

27srp21:1523:15LOVCI NA TARTUFE (84′)21:15 – 23:15 CET Kino BillyKUPI ULAZNICU

28srp1:002:30Koncert: Alejandro Buendija i sinovi1:00 – 2:30 Kino BillyZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

28srp12:0014:00GRABEŽLJIVCI (108′)12:00 – 14:00 CET Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

28srp13:0014:15ALL INCLUSIVE PROGRAM: ALL INCLUSIVE KRATKI (65′)13:00 – 14:15 MAKZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

28srp14:0015:45MATER (95′)14:00 – 15:45 CET Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

28srp15:0016:45TEREZA37 (100′)15:00 – 16:45 MAKKUPI ULAZNICUZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

28srp16:0018:00ALL INCLUSIVE PROGRAM: VENECIJSKI SINDROM (80′)16:00 – 18:00 Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

28srp17:0018:50MOTOVUNSKI KRATKI 1 (105′)17:00 – 18:50 MAKZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

28srp18:0020:00LJUDSKI FAKTOR (102′)18:00 – 20:00 Kino BauerKUPI ULAZNICUZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

28srp21:0023:20KOLO SREĆE I FANTAZIJE (120′)21:00 – 23:20 Kino TrgKUPI ULAZNICU

28srp21:1523:15ŠTO DALJE ODAVDE (100′)21:15 – 23:15 Kino BillyKUPI ULAZNICU

28srp23:450:30David Byrne’s American Utopia (105′)23:45 – 0:30 Kino BillyKUPI ULAZNICU

28srp23:451:20EVO NAS (94′)23:45 – 1:20 Kino TrgKUPI ULAZNICU

29srp1:002:30Koncert: Je Veux1:00 – 2:30 Kino BillyZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

29srp12:0013:40EVO NAS (94′)12:00 – 13:40 CET Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

29srp13:0014:45PORODICA ep. 1 & 2 (100′)13:00 – 14:45 MAKZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

29srp14:0016:00OKUPACIJA U 26 SLIKA (116′)14:00 – 16:00 Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

29srp15:0017:00OTAC (r. Srdan Golubović) (120′)15:00 – 17:00 MAKKUPI ULAZNICUZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

29srp16:0018:00RAJ: LJUBAV (120′)16:00 – 18:00 CET Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

29srp17:0018:45MOTOVUNSKI KRATKI 2 (96′)17:00 – 18:45 MAKZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

29srp18:0020:00DJECA SUNCA (100′)18:00 – 20:00 CET Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

29srp21:0022:45MITRA (106′)21:00 – 22:45 Kino TrgKUPI ULAZNICU

29srp21:1523:15TVORNICE RADNICIMA (105′)21:15 – 23:15 Kino BillyKUPI ULAZNICU

29srp23:301:30GRABEŽLJIVCI (108′)23:30 – 1:30 Kino TrgKUPI ULAZNICU

29srp23:301:00UŽITAK (109′)23:30 – 1:00 CET Kino BillyKUPI ULAZNICU

30srp1:002:35Koncert: SPA ŠTALA by Mario Kovač1:00 – 2:35 Kino BillyZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

30srp10:000:00EFA nominirani 2020.10:00 – 0:00 Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

30srp12:0014:00UŽITAK (109′)12:00 – 14:00 CET Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

30srp13:0014:45PORODICA ep. 3 & 4 (100′)13:00 – 14:45 MAKZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

30srp14:0015:30MARE (84′)14:00 – 15:30 CET Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

30srp15:0016:45SLUČAJNA RASKOŠ PROZIRNOG VODENOG REBUSA (80′)15:00 – 16:45 MAKKUPI ULAZNICUZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

30srp16:0017:30ALL INCLUSIVE PROGRAM: MAMAC (90′)16:00 – 17:30 Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

30srp17:006:45MOTOVUNSKI KRATKI 3 (102′)17:00 – 6:45 MAKZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

30srp18:0019:45SANREMO (85′)18:00 – 19:45 CET Kino BauerKUPI ULAZNICUZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

30srp21:0023:10ASSANDIRA (128′)21:00 – 23:10 CET Kino TrgKUPI ULAZNICU

30srp21:1522:40ČIČI BIČI: BOLSKI TURIZAM U DOBA KORONE (75′)21:15 – 22:40 CET Kino BillyKUPI ULAZNICU

30srp21:3023:00100 godina smijeha: Porto Morto svira Bustera Keatona21:30 – 23:00 Roxanich

30srp23:001:00KRATKA JE NOĆ23:00 – 1:00 CET Kino BillyKUPI ULAZNICE

30srp23:301:00ŽIV ČOVEK (92′)23:30 – 1:00 CET Kino TrgKUPI ULAZNICU

31srp1:002:30Koncert: Pocket Palma1:00 – 2:30 Kino BillyZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

31srp12:0014:00KOLO SREĆE I FANTAZIJE (121′)12:00 – 14:00 CET Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

31srp13:0014:00PORODICA ep. 513:00 – 14:00 MAKZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

31srp14:0016:05OČE NAŠ (122′)14:00 – 16:05 CET Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

31srp15:0016:15ALL INCLUSIVE PROGRAM: ONI SAMO DOLAZE I ODLAZE (2O’) + TURIZAM! (52′)15:00 – 16:15 CET MAKZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

31srp16:1518:00ALL INCLUSIVE PROGRAM: TEKTONSKI TURIZAM (42′) + PUTOVANJE NA ZAPAD (56′)16:15 – 18:00 Kino BauerZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

31srp17:0017:30MOTOVUNSKI KRATKI 417:00 – 17:30 MAKZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

31srp18:0020:10METEORI (127′)18:00 – 20:10 CET Kino BauerKUPI ULAZNICUZDRAVSTVENE PREPORUKE:Potrebna EU digitalna covid potvrda

31srp21:0022:30RIJETKE ZVJERKE (87′)21:00 – 22:30 CET Kino TrgKUPI ULAZNICU

31srp21:1523:30OTAC (r. Florian Zeller) (97′)21:15 – 23:30 Kino BillyKUPI ULAZNICU

31srp21:3023:00Večer pobjednika21:30 – 23:00 Roxanich

X